KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064601
nr 1206 4601
Christer Edwardsson Schmiterlöw
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Christer Edwardsson Schmiterlöw (f. 1926), Signerad, daterad 1975, Konstnären målar. Olja på pannå, 49x60 cm
Christer Edwardsson Schmiterlöw, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:56:20
24/9 18:41:05
Läs mer om Christer Edwardsson Schmiterlöw